Hamile Salopet

Kadınların severek giydiği salopet; rahatlığı ve şıklığı dolayısıyla öne çıkmaktadır. Hamilelik dönemlerini yaşayan kadınlar için en önemli konulardan birisi, hem kendilerinin hem de bebeklerinin rahatlığı ve sağlığı adına doğru giyinebilmeleridir. Hamile salopet modelleri; anne adaylarına hem pratik hem de rahat bir kullanım sağlayan ürünlerin başında gelmektedir.

Hamile Salopet Modelleri

Hamile salopet modelleri arasında bebek nakışlı hamile salopet, hamile jean salopet, kot salopet, astarlı kot bahçıvan pantolon, gebe hamile salopet, yırtık dar paça kot bahçıvan pantolon, dar paça kot salopet, hamile juno salopet, rahat kesimli esnek kot bahçıvan salopet, skinny kalıplı jean salopet ve daha birçok farklı model yer almaktadır. Hamile salopet elbise modellerine moda programlarını izleyenler yabancı değildir. Salopet modelleri, 1990'lı yılların başından itibaren erkekler ve kadınlar tarafından sıklıkla giyilen ürünler arasında bulunmaktadır. Salopet denildiği zaman insanların aklına bahçıvanların kıyafeti tanımının gelmesi doğaldır. Çünkü, dizi veya filmlerde bahçıvanların salopet giydiğine sıklıkla rastlanılır. Ancak, modanın değişmesi dolayısıyla insanların beğenileri farklılık kazanmıştır. Bu bağlamda, salopet modelleri, bahçıvan kıyafeti olmaktan çıkarak çok daha geniş kesimdeki insanlar tarafından tercih edilmeye başlanmıştır. Salopet modellerinin bu denli tercih edilmesinin nedenlerinin başında rahat olması gelmektedir. Özellikle, hamilelik dönemindeki kadınlar için rahatlık büyük önem taşımaktadır. Sırttan gelen askıların göğüste pantolondan devam eden kumaşla birleştiği kıyafet modeli olarak bilinen salopet; birçok yerde tulum olarak geçmektedir. Gör&Sin'de hamile salopet elbise modelleri başta olmak üzere hamile salopet bahçıvan pantolon, hamile salopet etek ve daha birçok farklı ürün yer almaktadır.

Hamile Salopetlerin Tercih Edilme Sebepleri

Salopet denilince akla ilk olarak jean gelse de kumaştan ve deriden yapılan salopet modelleri sıklıkla kullanılan salopet modelleri arasında bulunmaktadır. 1950'li yıllardan itibaren devam eden salopet modası, kısa bir zaman sonra kadın modasında yerini almıştır. Salopet tasarımlar, her yıl değişen özellikleriyle sokak modasında bulunmaktadır. Salopet modelleri, yıllar içerisinde bollaşarak rahat kesimlerle dikkat çekmeye başlamıştır. Yıllar içerisinde salopet modellerinde en çok ortaya çıkan değişiklik ise üst bedeni örten parçanın ortadan kalkacak kadar küçülmesi ve pantalonun askıyla bir olarak yeni bir salopet modeli meydana getirmesidir. Salopet modellerinde yıllar geçtikçe feminen detaylar daha çok yer bulmaya başlamıştır. Bu bağlamda, salopet modellerinin boyları kısalmış, paçası kıvrılmaya müsait hale gelmiş ve bir askısı düşürülmüştür. Bir başka deyişle, salopet modelleri, hiçbir zaman moda olma özelliğini kaybetmemiştir. Hamile salopet fiyatları, her bütçeye uygundur. İnternetten satışı sıklıkla yapılan salopet modelleri arasında hamile salopet en ucuz modellerini Gör&Sin'de bulmak mümkündür. Salopet fiyatları; ürünün dikildiği kumaşa, aksesuarlara ve modellere göre değişmektedir. Hamile salopet üzerinde yer alan her eklenti, aksesuar veya parça, ürünün fiyatını doğrudan etkilemektedir.

Tükendi
₺229,90 KDV Dahil
₺269,90 KDV Dahil
Tükendi
₺199,90 KDV Dahil
₺269,90 KDV Dahil
Tükendi
₺169,90 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
Tükendi
₺799,90 KDV Dahil
₺1.199,90 KDV Dahil
Tükendi
₺429,90 KDV Dahil
₺479,90 KDV Dahil
Tükendi
₺429,90 KDV Dahil
₺479,90 KDV Dahil
Tükendi
₺429,90 KDV Dahil
₺479,90 KDV Dahil
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR