Hamile Bluz ve Hamile Tunik Modelleri

Hamilelik dönemini yaşayan birçok kadın, ne giyeceğine dair endişeler taşımaktadır. Günümüzde hamile giyim sektörünün eskiye kıyasla oldukça gelişmesinden mütevellit hamile kadınlar istedikleri her ürünü giyme şansına erişmektedirler. Buna ek olarak, her hamile kadın, kaliteli hamile giyim ürünleri sayesinde aynı zamanda şık olmayı başarmaktadır. Hamile bluz ve hamile tunik modelleri; bir hamile kadının hamilelik döneminde giyebileceği en uygun ürünlerin başında gelmektedir. En kaliteli ve en hesaplı hamile bluz ve tunik modelleri, Gör&Sin'de anne adaylarını beklemektedir.

Hamile Bluz ve Tunik Modelleri

Hamile tunik modelleri; birçok açıdan hamile gömlek modelleriyle benzemektedir. Hamile tunik gömlek; karnıyla beraber kalçasını da kapatmak isteyen anne adayları tarafından tercih edilmektedir. Hamile tunik modellerinin geniş bir dış giyim parçası olma gibi bir özelliği bulunmaktadır. Hamile giyim bluz modelleri ise tunik ve gömlek modellerine kıyasla çok daha renkli ürünleri barındırmaktadır. Hamile bluz modellerinin birçoğu, emzirmek için müsait ürünlerdir. Buna ek olarak, kayık yakalı hamile bluz modelleri, anne adayları tarafından çok sevilmektedir. Şifondan şık hamile bluzları ise vazgeçilmez ürünler arasındadır. Hamilelik bluz modellerinin ortak özelliği; hepsinin hamile ve lohusa bayanların vücuduna uygun olarak karın ve göğüs kısmında geniş kesimli olmasıdır. Hamile bluz modelleri; uzun kollu, kısa kollu veya kolsuz olabilirler. Bedenleri ise 36 ile 56 arasında değişmekle beraber XS'den 2XL'ye kadar ölçüler bulunmaktadır.

Hamile Bluz ve Tunik Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Anne adaylarının vücutlarında meydana gelen değişiklikleri anlaması biraz zaman alacaktır. Anne adayları, bu dönemde deneme yanılma yöntemiyle kıyafet tercihlerinde bulunurlar. Kendisine en uygun hamile bluz veya tunik modelini arayan anne adaylarının hamilelik vücut tiplerini belirlemesi gerekmektedir. Hamilelik döneminde dört farklı vücut tipi bulunmaktadır. Bazı anne adayları karın bölgesine kilo alırken bazıları ise vücut genelinde kilo almaktadır. Buna ek olarak, bazı anne adaylarının karnı yüksek dururken bazılarının ise düşük durmaktadır. Anne adayları, hamileliğin üç ayıyla beraber penye bluz veya tunik giymeye başlayabilirler. Hamileliğin son üç ayında ise anne adaylarının kendilerini sıkmayan rahat modellere yönelmesi gerekmektedir. Bu bağlamda, anne adayları, geniş bluz ve tunik modellerini tercih edebilirler. Ayrıca, kol boyuna ve mevsim şartlarına göre tunik ve bluz tercihi yapmak mümkün olacaktır. Hamile uzun tunik modelleri arasında yakası bağcık detaylı olanlar, kare desenli olanlar, çizgili detaylar barındıranlar, kol ve yaka detaylı olanlar, fırfır detaylı olanlar dikkat çekmektedir. Aynı şekilde, hamile şık bluz arayanlar ise lacivert, siyah, haki, hardal, fuşya, bordo, saks ve daha birçok renkteki bluz modelleri arasında tercih yapabilirler. Hamile bluz ve hamile tunik fiyatları; birçok anne adayının zorlanmadan satın alabileceği uygunluktadır. Tüm bunlara ve daha fazlasına ulaşmak isteyenler Gör&Sin'i tercih etmelidir. 

Hamile Bluz ve Tunik Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Anne adaylarının vücutlarında meydana gelen değişiklikleri anlaması biraz zaman alacaktır. Anne adayları, bu dönemde deneme yanılma yöntemiyle kıyafet tercihlerinde bulunurlar. Kendisine en uygun hamile bluz veya tunik modelini arayan anne adaylarının hamilelik vücut tiplerini belirlemesi gerekmektedir. Hamilelik döneminde dört farklı vücut tipi bulunmaktadır. Bazı anne adayları karın bölgesine kilo alırken bazıları ise vücut genelinde kilo almaktadır. Buna ek olarak, bazı anne adaylarının karnı yüksek dururken bazılarının ise düşük durmaktadır. Anne adayları, hamileliğin üç ayıyla beraber penye bluz veya tunik giymeye başlayabilirler.

Hamileliğin son üç ayında ise anne adaylarının kendilerini sıkmayan rahat modellere yönelmesi gerekmektedir. Bu bağlamda, anne adayları, geniş bluz ve tunik modellerini tercih edebilirler. Ayrıca, kol boyuna ve mevsim şartlarına göre tunik ve bluz tercihi yapmak mümkün olacaktır. Hamile uzun tunik modelleri arasında yakası bağcık detaylı olanlar, kare desenli olanlar, çizgili detaylar barındıranlar, kol ve yaka detaylı olanlar, fırfır detaylı olanlar dikkat çekmektedir. Aynı şekilde, hamile şık bluz arayanlar ise lacivert, siyah, haki, hardal, fuşya, bordo, saks ve daha birçok renkteki bluz modelleri arasında tercih yapabilirler. Hamile bluz ve hamile tunik fiyatları; birçok anne adayının zorlanmadan satın alabileceği uygunluktadır. Tüm bunlara ve daha fazlasına ulaşmak isteyenler Gör&Sin'i tercih etmelidir. 

Tükendi
₺279,90 KDV Dahil
₺399,90 KDV Dahil
Tükendi
₺149,90 KDV Dahil
₺419,90 KDV Dahil
Tükendi
₺89,90 KDV Dahil
₺249,90 KDV Dahil
Tükendi
₺89,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
Tükendi
₺169,90 KDV Dahil
₺299,90 KDV Dahil
Tükendi
₺169,90 KDV Dahil
₺299,90 KDV Dahil
Tükendi
₺139,90 KDV Dahil
₺169,90 KDV Dahil
Tükendi
₺99,90 KDV Dahil
₺179,90 KDV Dahil
Tükendi
₺99,90 KDV Dahil
₺179,90 KDV Dahil
Tükendi
₺99,90 KDV Dahil
₺179,90 KDV Dahil
Tükendi
₺99,90 KDV Dahil
₺169,00 KDV Dahil
Tükendi
₺89,90 KDV Dahil
₺169,90 KDV Dahil
Tükendi
₺139,90 KDV Dahil
₺229,90 KDV Dahil
Tükendi
₺99,90 KDV Dahil
₺179,90 KDV Dahil
Tükendi
₺99,90 KDV Dahil
₺169,90 KDV Dahil
Tükendi
₺349,90 KDV Dahil
₺399,90 KDV Dahil
Tükendi
₺249,90 KDV Dahil
₺439,90 KDV Dahil
Tükendi
₺249,90 KDV Dahil
₺439,90 KDV Dahil
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR