"Tatlı Bekleyiş" sloganıyla hizmet veren firmamız Gölbaşı Tekstil, sizlerden gelebilecek her türlü toptan alım taleplerinizi karşılayabilmektedir.

Sitemizdeki ürünlerin haricinde her sezon yeni ve sürekli güncellenen koleksiyonuyla istanbul'daki mağazamızda toptan satış yapmaktayız.Toptan alım yapmak isteyen siz değerli müşterilerimizin 0212 642 29 52 numaralı telefonumuzdan talepte bulunmanız halinde sizlere hizmet etmek için her zaman hazır olduğumuzu ve her türlü kolaylığı sağlayabileceğimizi belirtmek isteriz.


Hamile olan kadınlar, kıyafet seçiminde zorluk yaşayabilirler. Bu durum, oldukça normaldir. Çünkü, hamilelik döneminde anne adayları kilo alırlar. Ayrıca, sürekli olarak hormon değişiklikleri yaşarlar. Bu sebeplerden dolayı, hamilelik döneminde giyilmesi planlanan kıyafetlerin anne adaylarının rahat olmasını ve sağlıklı bir gebelik dönemi geçirmesini sağlaması gerekmektedir. Gebelik kıyafeti alırken dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Her şeyden önce, ürünleri kaliteli olan bir firmadan alışveriş yapmak gereklidir. Bu bağlamda, hamilelik dönemindeki anne adaylarının her türlü giyim ihtiyacını karşılayacak bir alışveriş sitesine ihtiyaçları vardır. Anne adaylarının giyim konusundaki her sorununa çözüm bulmak amacıyla hareket eden Gör&Sin'de hamile üst giyim, hamile alt giyim, hamile abiye elbise, hamile iç giyim ve fırsat ürünleri adı altında kategoriler bulunmaktadır. Hamile gömleklerini, hamile esprili tişörtlerini, hamile kot veya pamuk pantalonlarını, hamile eşofman takımlarını, hamile günlük elbiselerini, hamile gecelik ve sabahlıkları, en kaliteli ve ekonomik şekilde Gör&Sin'de bulmak mümkündür. Gör&Sin'in anne adaylarına sunduğu avantajlar bununla sınırlı değildir. Hamile giyim toptan alışveriş sitesi olarak da hizmet veren Gör&Sin'den hamile giyim ürünlerini toptan satın almak ve bu sayede çeşitli indirimlerden faydalanmak mümkündür. Kısacası, hamile giyim toptan için uygun ve kaliteli bir alışveriş sitesi arayanların ilk tercihi Gör&Sin olmalıdır.


Hamilelikte Nasıl Giyinmek Gerekir?


Gebelik dönemindeki bir kadının ilk olarak karın ve basen bölgelerinde kilo artışı görülmektedir. Bu bölgelerde oluşan kilo fazlalığına uygun olarak anne adaylarının hamilelik pantalonu giymesi gereklidir. Hamile pantalonunun bel kısmında yer alan ve karnı saran örme kumaştan yapılmış olması tavsiye edilmektedir. Ayrıca, pantalonda kullanılan bandın esnek olması şarttır. Gebelik dönemi içerisinde karın bölgesi en fazla büyüyecek bölgedir. Bu sebepten dolayı, karnı saracak kumaşın çok esnek veya çok sıkı olmamasına dikkat edilmelidir. Aksi bir durumda, bebeğin rahatsız olması söz konusu olabilir. Hamilelik döneminde tercih edilecek kıyafetlerde kumaş seçimi büyük önem taşımaktadır. Bu dönemde tercih edilecek kumaşların doğal olmasına dikkat edilmelidir. Hamilelik döneminde vücut ısısı, normal döneme kıyasla artar. Bu yüzden, tercih edilecek kumaşların hava alacak özellikte olması şarttır. Pamuklu, keten veya yün gibi kumaşlar, doğal kumaşlardır. Polyester ve viskon gibi kumaşlar gibi insan yapımı olduklarından dolayı yapay kumaşlardır. Buna ek olarak, hamilelik döneminde vücut derisi, normal dönemlere kıyasla daha hassasdır. Bu yüzden, vücudu kaşındıracak nitelikteki kumaşlardan kaçınmak gerekir. Hem rahat hem de kaliteli kumaştan yapılan kıyafetlere kavuşmak isteyenlerin ilk adresi Gör&Sin olmalıdır.


Hamilelikte Kıyafet Alışverişi


Hamilelikte kıyafet alışverişi yaparken dolabın bir anda doldurulması zaman zaman yararlı olmaktadır. Çünkü, Gör&Sin gibi hamile giyim sektöründe yer alan firmalar, vücudun gebelik dönemi boyunca taşıyabileceği kıyafetleri kusursuzca üretmektedirler. Bu bağlamda, hamile giyim toptan alışveriş sayesinde gebelik döneminin her evresi için uygun olan ve alınacak ortalama kiloların hesap edilerek tasarlandığı kıyafetler, toptan alışverişle beraber daha uygun fiyatlara satın alınmış olurlar. Hamilelik döneminde kıyafet alışverişi yaparken dikkat edilmesi gereken noktalardan birisi de, alınacak kıyafetlerin kombin yapmaya müsait olmasıdır. Kıyafetler, birbirleriyle maksimum eşleşme özelliğine sahip olmalıdırlar. Hamilelik kıyafetleri, minimum altı ay süresince giyilen kıyafetlerdir. Bu süre zarfında, en az kıyafetle en çok kombini yaratmak, ciddi bir avantaj olacaktır. Buna ek olarak, hamilelik kıyafetleri, dünyanın her yerinde diğer kıyafetlere kıyasla çok daha pahalıdırlar. Bu yüzden, bu kıyafetleri hamile giyim toptan alışverişi şeklinde satın almak daha mantıklı olacaktır. Hamilelikte üst giyim alışverişi yaparken önü daha uzun olan üstlerin tercih edilmesi gereklidir. Bluz ve süveter gibi üst kıyafetlerin bol ve uzun olması, anne adaylarına ciddi avantajlar sağlayacaktır. Buna ek olarak, göğüs altından itibaren bollaşan kıyafetler ve tunikler; hem rahatlık hem de günü kurtarmak adına tercih edilmesi gereken kıyafetler arasında yer almaktadır. Günümüzde tasarlanan hamile kıyafetlerinin büyük bir kısmının ön tarafı, arka tarafından daha uzundur. Göbeğin büyümeye başlamasıyla beraber anne adayları, ön taraftan kilo almaya başlar. Bu yüzden, kıyafetin ön parçasının normalden daha uzun olmasında büyük fayda vardır. Hamile giyime dair en kaliteli ürünlere ulaşmak için yapmanız gereken tek şey, Gör&Sin sitesini ziyaret etmektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR