Hamile Hırka & Sweatshirt & Kazak & Panço

Hamile panço çeşitleri; dış giyim parçaları arasında yer almaktadır. Hamile pançolar; salaş kesimleri ve rahat kullanım özelliklerinden dolayı gebelik dönemindeki kadınların vazgeçilmez ürünlerinden birisidir. Hamile panço modelleri, genellikle sade bir tasarıma sahiptir. Modern hamile pançolar, hamile kadınların hareket özgürlüğünü kısıtlamaz. Konforlu bir hayat sunan hamile pançolar, ister günlük hayatta istenirse de özel günlerde giyilebilir özelliktedir. Hamile hırka modelleri; anne adaylarının dokuz aylık süreç içerisindeki temel ihtiyaçları arasında yer almaktadır. Hamile hırkalar sayesinde anne adayları daha şık ve güzel olurlar. Hamile hırkalar, hamileliğin üçüncü ayından itibaren kullanılacak ürünler arasındadır. Hamile sweatshirt modelleri ise anne adaylarının vazgeçemedikleri ürünlerden birisidir. Sweatshirt modelleri arasında ön kısmında değişik tasarımları olanlar göze çarpmaktadır. Ponponlu modeller, kol ve yaka detaylı olanlar, esprili tasarımlar gibi birçok sweatshirt modeli, anne adaylarının beğenisine sunulmaktadır.

Hamile Panço Modelleri

Hamile panço modelleri, estetik tasarımlara sahip olmalarından mütevellit her sezon farklı stillerle anne adaylarının karşısına çıkmaktadır. Hamile pançolar, tek parça formunda olmalarından dolayı günlük kombinlerin kurtarıcısı olmayı başarırlar. Anne adayları, evde veya dışarı çıkarken giyecekleri bir hamile bluz ve hamile pantalonun üzerine uygun bir panço giyerek ideal bir görüntüye kavuşabilirler. Hamile panço modellerinde anne adaylarının rahatını sağlamak adına kaliteli ve yumuşak kumaş malzemelerine yer verilmektedir. Hamile için panço modellerinde yün, kaşe, deri, pamuk gibi kumaşlar kullanılmaktadır. Özellikle, kalın kaşe kumaştan üretilen panço modelleri, dik yaka detayları ve uzun boyutları sayesinde anne adaylarının üzerinde bir palto havasına bürünmektedir. Pamuklu kumaştan üretilen panço modelleri ise yumuşak ve nefes almaya müsait yapılarından dolayı anne adaylarının rahatlığını maksimum seviyeye çıkarmaktadır. Hamile panço fiyatları; ürünlerin kalitesine, kullanılan kumaşa, işçiliğe ve kullanılan malzemelere göre farklılık göstermektedir. Fakat, hamile panço modellerinde herkesin bütçesine uygun alternatifler bulunmaktadır. Hamile panço modelleri arasında en çok rağbet görenler hiç şüphesiz floral, ekose, etnik ve geometrik çizgili motifler olmaktadır.

Hamile Hırka Modelleri

Hamile hırkası; bir anne adayının şıklığını tamamlama konusunda en büyük yardımcısı olmaktadır. Hamile hırkaları, anne adaylarının kalçasının aşağı kısmını örtecek uzunlukta üretilmektedir. Hamilelik döneminde anne adaylarının karnı yukarı doğru kalksa bile hamile hırkalarının özel kesiminden dolayı uzunluk değişmemektedir. Hamile hırka modelleri; anne adaylarının karnını kapatmak için normal hırkalardan farklı olarak bel bölgesi esnek bir şekilde üretilmektedir. Hem kışlık hamile hırkaları hem de yazlık hamile hırkaları diğer hamile giyim ürünleriyle rahatlıkla kombin haline getirilebilir.

Hamile Sweatshirt Modelleri

Hamile sweatshirt modelleri; rahat ve tarz olmayı seven anne adayları tarafından sıklıkla tercih edilir. Gör&Sin'de yer alan hamile panço ve hamile hırka modelleriyle rahatlıkla kombin haline getirilebilecek olan hamile sweatshirt modellerinde anne adaylarını, anneliğe hazırlayan esprili bebek figürleri ve fotoğrafları bulunmaktadır.

₺299,90 KDV Dahil
₺389,90 KDV Dahil
%23 İndirim
%23İndirim
Yeni Ürün
₺299,90 KDV Dahil
₺389,90 KDV Dahil
%23 İndirim
%23İndirim
Yeni Ürün
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR